שירותי מדביר, M-D הדברות משקיעה כל מאמץ נדרש ואת הידע, הניסיון והמשאבים העומדים לרשותה על מנת להבטיח כי לקוחותיה ייהנו מסביבה נטולת מזיקים, נקייה ובטיחותית. אנו משתמשים בשיטות ובאמצעי הדברה חדישים ומשוכללים של הדברת מזיקים, מכרסמים ולכידת נחשים על מנת לשמור על איכות הסביבה נקייה, בריאה וירוקה יותר. אנחנו בעלי ידע מקצועי רב ויכולת הבחנה בין כל מזיק בסביבתכם. ובעל ידע בשימוש והתאמת החומרים לטיפול בכל בעיה שהיא. פעילות ההדברות מתמקדת בכל סוגי הלקוחות, החל מפרטיים, עסקים, תעשייה, מחסנים בניינים.

שירות הדברה הדברות לכל סוגי החרקים המזיקים ולכידות עכברים וחולדות ונחשים.

שירות הדברה, יש לך ג'וקים בבית? נמלים? עכבר? חולדה? או כל מזיק אחר הם נמצאים בכל מקום? ראיתם ואתם מעוניינים להדביר את הבית לקיץ? חייג עכשיו להדברה וקבל הצעת מחיר משתלמת.

קרא עוד

הדברה בבניין לכל סוגי החרקים והמכרסמים בבניינים משותפים

הדברה בבניין מגורים תכלול: * הדברת תיקנים . * נמלים. * ושאר מזיקים. * הקמת מערך הדברה למכרסמים - חולדות ועכברים.

קרא עוד

שרותי הדברת עסקים

שרותי הדברת עסקים בתי עסק ומוסדות תתבצע לרוב במתכונתה החזקה שוטפת. בדיוק כמו שזה עלול לקרות אצלנו בבית, גם בעסק או במשרד יכול להגיע היום שבו נבחין בכמה יצורים לא רצויים, שיחפשו אחר שאריות מזון. נתקלתם בהם אנחנו פה בשביל זה.

קרא עוד

הדברה במרכז והסביבה, מדביר במרכז

הדברה במרכז והסביבה, מדביר במרכז' מציע לכם פתרונות מומחים בנושא ההדברה של מזיקים וחרקים. אנחנו מתמחים בהדברת נמלים, יתושים, תיקנים, עכברים, וחרקים נוספים. אנו מעריכים בחינה מדויק ואפקטיבי שנועד לאתר את המקור של ההתקפה, ואז להדביר אותו. אנו משתמשים במוצרים וחומרים מתקדמים, בטיחותיים וטובים לסביבה. שליטה במזיקים היא חיונית לשמירה על בריאותכם וביתכם.

קרא עוד

לוכד נחשים מקצועי יסודי ובמחירים הוגנים

לוכד נחשים מוסמך אם חלילה ראיתם נחש מסתובב בבית, בחצר או בגינה המשותפת, ההמלצה שלי היא חד משמעית – שמרו מרחק מהנחש, שמרו על קשר עין והתקשרו מיד ללוכד נחשים מוסמך אשר יוכל לתפוס ולהרחיק אותו מהמקום בצורה בטוחה, מהירה ובמחיר הוגן! לוכד נחשים מוסמך מטעם רשות שמורות הטבע. נותן שרות באזור המרכז.

קרא עוד

לוכד והדברת חולדות ועכברים,

לוכד והדברת חולדות ועכברים אם אתם זקוקים לשירות הדברת ולכידה חולדות עכברים בבית בגינה בעסק ובאזורים אחרים. משום כך אצלנו תוכלו למצוא מדביר חולדות מקצועי ובעל רישיון מטעם "משרד להגנת הסביבה".

קרא עוד

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא הדברה על בסיס חומרים עם רמת רעילות נמוכה הידידותיים לסביבה. כניסה למקום לאחר ההדברה כשעה או לפי הוראות המדביר. הדברה ירוקה מתאימה לביצוע הן בבתים או גינות פרטיות, הן במוסדות ובתי עסק שונים וגם במפעלים תעשייתיים. שם הימצאות חרקים או מכרסמים

קרא עוד

פינוי פגרים (נבלות) 24/7 וחיטוי ✅ החל מ-₪250

פינוי פגרים נבלות, ביצוע חיטוי לאחר הפינוי, סילוק כל סוגי הפגרים. הדברת מזיקים מדביר במרכז זמין 24/7

קרא עוד

חיטוי וטיהור במרכז

חיטוי וטיהור נגד חיידקים וניגיפים( וירוסים) אנו מבצעים חיטוי למגזר הפרטי העסקי והמוסדי.

קרא עוד